TR EN

Firmamız Hakkında

UZMANIŞIKTEKSTİL San. ve Tic. Ltd. Şti; Zekeriya IŞIK tarafından, tekstil sektöründe; iplik, dokuma, emprime, düz boya, bitim işlemleri ve danışmanlık hizmetleri konusunda edinmiş olduğu 50 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ile 2003 yılında faaliyete geçirilmiştir. UZMANIŞIKTEKSTİL günümüzde, yönetim kurulu başkanı Cem IŞIK ve konusunda tecrübeli ekibi ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

 

Firmamız kendisine ait SUNFABRIC markası adı altında; su iticili, yüksek ışık haslıklı, UV dayanımı yüksek olan kumaşlar üretmektedir. Kumaşlarımızın başlıca kullanım alanları şunlardır:

– Reklam baskılı şemsiye kumaşları.

– Tente kumaşları.

– Plaj şemsiyeleri.

– Plaj, bahçe minderleri.

– Şezlong minderleri.

– Sandalye minderleri.

– Kirli çamaşır torbaları (otel ve yıkama fabrikaları için).

Ayrıca, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarım ve üretimler konusunda da hizmet vermekteyiz.

 

SUNFABRIC ürünlerinin tercih edildiği ülkeler arasında; ABD, İngiltere, Almanya, İsviçre, Katar, Arnavutluk, Macaristan, Karadağ, Yunanistan, KKTC, Bulgaristan, Avusturya, Bosna-Hersek, Romanya, Rusya, Ukrayna, Kosova, ve Lübnan  bulunmaktadır.  Bununla birlikte, ticaret ağımıza yeni ülkeler ve yerel lokasyonlar eklemeye her geçen gün devam etmekteyiz. Hedefimiz; titiz ekibimiz, ar-ge çalışmalarımız ve yüksek kalite garantimiz ile siz değerli müşterilerimize, hem toptan satış hem de e-ticaret ağlarını kullanarak ulaşmak, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda farkımızı göstererek, SUNFABRIC markasını  dünyaya tanıtmaktır.

Online Satış Sitelerimiz

Perakende satışlarımız için dilerseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, dilerseniz aşağıdaki linkleri tıklayarak, online alışveriş yapabilirsiniz.